Як зареєструвати регіональний домен безкоштовно

*

Як зареєструвати регіональний домен безкоштовно

Станом на 2018 рік, дана стаття вже є не актуальною, так як реєстрація та користування регіональними доменними іменами платне.

Якщо вам потрібно зареєструвати домен безкоштовно, то для вас підійдуть безкоштовні регіональні домени. Ось, наприклад, є такі безкоштовні регіональні домени: chernovtsy.ua, cv.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, kherson.ua, ks.ua, poltava.ua, pl.ua, rv.ua, rovno.ua, uzhgorod.ua, uz.ua.  Також безкоштовно можна можна зареєструвати домен org.ua, але його не легко зареєструвати, оскільки на нього діють певні обмеження. А зараз починаємо безкоштовну реєстрацію регіонального домену.

1. Для початку вам потрібно зареєструватися в базі для створення доменів. Ми йдемо на сайт http://hostmaster.ua і там в лівій колонці є “Реєстрація запису про приватну особу” йдемо туди. Вилізла форма реєстрації. Нічого складного, просто треба уважно читати і заповняти.

Що ж, ви пройшли реєстрацію, і вам повинен був прийти лист з паролем до nic-handle. На цьому ж сайті ви можете редагувати дані від nic-handle.

2. Придумайте собі домен який ви собі хотіли б такого виду – name.rv.ua (name – ваша назва). Тепер перевіряємо чи він вже не зайнятий, на сайті http://domen.com.ua.

3. Нам потрібно підняти сайт на DNS сервері вашого хостингу. Паркуємо свій домен, і чекаємо деякий час (від кількох годин до кількох днів), поки пройде ваш домен через DNS сервера.

4. Йдемо на сайт auto.uanic.ua. Вибираємо “Реєстрація домена” (зліва з самого верху, або http://auto.uanic.ua/cgi-bin/add.cgi)

Вводимо свій нік-хендл і пароль до нього. Відкриється вікно з формою “Оформлення заявки на реєстрацію домену”

Нічого складного! Там де admin-c і tech-c вписати ідентифікатор (nic-handle).

В Primare NS-server вписуємо свої dns адреси, наприклад ns1.ukrdns.ua, ns2.ukrdns.ua (у різних хостерів різні сервери). Вам треба буде дослідити яку адресу мають сервери вашого хостера, це можна зробити за допомогою цього http://dns.com.ua/whois/ сайту , просто ввівши головний домен вашого хостера, наприклад: ucoz.ru, domen.com.ua, та інші. У з генерованій сторінці шукаємо nserver, їх може бути декілька. Можна будь-яку. І тоді натискаємо CHECK!

Видасть сторінку з перевіреними даними. Погоджуємось на все що пропонує система. І одразу йдемо в пошту і дивимось на нові листи які прийшли від системи. В одному із листів буде прохання про підтвердження, потрібно буде перейти за посиланням, але може і не бути такого.

5. Тепер потрібно чекати. Домен повністю буде працювати вже на наступний день, можливо і швидше, після реєстрації, звичайно якщо ви все зробили правильно.

Успіхів!

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=197
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

11 коментарів до “Як зареєструвати регіональний домен безкоштовно”

 1. cereber сказав:

  у мене чомусь постійно приходить відповідь про помилку,при спробі зарееструвати орг.уа
  вже другий день намагаюсь

 2. admin сказав:

  Для орг.уа потрібна унікальна поштова скринька.

 3. Юрко сказав:

  Чи можливо припаркувати домен на безкоштовний хост?Тобто при реєстрації вказати ns безкоштовного хосту.

 4. qw07 сказав:

  Опиши будь-ласка у окремій статті як безкоштовно, без участі хостину зареєструвати домен у зоні org.ua , із які халявні DNS сервери можна використовувати, тільки зразу виключай primaryns.kiev.ua бо на org.ua він заборонений (із свого досвіду).

  А ти це зробиш щей із скінами то ціни для статті небуде , бо смому впадло розбиратися, а тобі бьуде + відвідуваності, бо такий матеріал реально потрібний

 5. molinski сказав:

  Але це вже буде домен третього рівня

 6. Serg сказав:

  Вже не діє ця схема, тепер лише в BZ.ua можна безкоштовно реєструвати

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress