Реліз WordPress 3.5

*

Вчора вийшла фінальна версія WordPress 3.5 під кодовою назвою «Elvin» на честь американського джазового музиканта Елвіна Джонса.

В новій версії кардинально змінено інтерфейс вставки медіа файлів. Завантажувати та керувати файлами стало набагато простіше та швидше.

WordPress 3.5: Керування медіа файлами

Заявилася нова стандартна тема, яка має назву Twenty Twelve. Вона виділяється завдяки своєму оформленню, розкішному шрифту Open Sans і повністю адаптивному дизайну, який відмінно виглядає на будь-якому пристрої.

WordPress 3.5: Нова тема Twenty Twelve

В WordPress 3.5 відсутній розділ “Посилання”, який служив для розміщення посилань у боковій колонці. Але так як з версії 3.0 було додано нову функцію “Меню”, з якою простіше працювати, то розробники вирішили відмовитися від розділу “Посилання” у WordPress 3.5.

WordPress 3.5: відсутній розділ "Посилання"

Також додана підтримка Retina дисплеїв. Тепер при перегляді з пристроїв з Retina дисплеєм не буде піксельного ефекту іконок та інших візуальних елементів, всі вони детально промальовані і виглядають кристально чисто.

На кінець відео яке демонструє усі нововведення релізу WordPress 3.5.

Завантажити WordPress 3.5 можна на офіційному сайті http://wordpress.org. Українську збірку можна буде завантажити після її випуску на сайті http://uk.wordpress.org.

Реклама: Знайшли класний товар в китайському інтернет-магазині, але не знаєте як придбати? Тоді зверніть до професіоналів http://taobaocn.com.ua/ і вони вам допоможуть придбати те що ви хочете.

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=2606
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

1 коментар до “Реліз WordPress 3.5”

  1. Олександр сказав:

    А український переклад як завжди гальмує 🙁

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress