Joomla!

*

Joomla!

Joomla! – Ще одна Система Управління Сайтом з «відкритим кодом», що розповсюджується безкоштовно за ліцензією GNU. Ця CMS є однією з найпопулярніших безкоштовних платформ у світі. Повністю виправдовуючи свою назву (на суахілі «Jumla» означає «Всі разом!»), Ця система має рекордним для безкоштовних CMS співтовариством користувачів та розробників, які мало не щодня викладають в вільний доступ все нові і нові розширення, компоненти та модулі.Існує дві основні лінійки Joomla!:

Версія 1,0 (по суті, подальше удосконалене розвиток CMS Mambo, від якої у 2005 році, власне, і «відбрунькувалися» Joomla!)

Версія 1.5, яка є самостійним проектом і, завдяки вже згадуваному величезному співтовариству розробників, постійно самовдосконалюється, доповнюючи все новими можливостями і дозволяє вирішувати будь-які завдання.

Важливо також і те, що розширення для Joomla! 1.0 сумісні з версією під індексом 1.5, що ще більше розширює інструментарій цієї CMS в цілому.

Управління сайтом в Joomla! здійснюється з адмін-панелі (так званий Backend). Треба відзначити, що розробники Joomla! постаралися максимально полегшити задачу управління сайтом, не перевантажуючи її незрозумілими функціями і можливостями, відомими лише самим програмістам. Установка всіх необхідних розширень (в Joomla! Вони називаються «Компоненти» і «Модулі» – залежно від функціонала) відбувається напівавтоматично все з тієї ж адмін-панелі, без необхідності «заливати» їх по FTP.

Не в останню чергу простота використання Системи Управління Сайтом Joomla! обумовлена і тією обставиною, що дистрибутив CMS, доступний для безкоштовного скачування в Мережі, містить у собі лише самий мінімально-необхідний набір інструментів – практично, тільки ядро. Ви самі вільні вирішувати, який компонент або модуль варто інтегрувати в систему для вирішення ваших завдань. А різноманітність цих компонентів і модулів, як вже було сказано вище, є просто неймовірним!

Те ж стосується і дизайну сайту. Joomla! заснована на шаблонах та пропозиція цих самих шаблонів перевалює за 3 000! І це – тільки безкоштовні шаблони! Необхідно згадати, що крім власних розробок, на Joomla! з легкістю встають і шаблони від Mambo, та й будь-які HTML-шаблони, причому – практично без будь-якої доопрацювання.

З українською мовою в Joomla! немає жодних проблем. Активні члени спільноти Joomla! і прості фанати цієї CMS перевели на солов’їну всю документацію по цій Системі Управління Сайтом і практично всі компоненти, і модулі зарубіжної розробки. Різноманіття форум і сайтів користувачів Joomla! допоможуть вирішити будь-яку проблему, що виникла досить оперативно.

Але, як завжди, не обійшлося без «ложки дьогтю». Існує стійка думка, що Joomla! не підходить для деяких дуже серйозних завдань. Почасти це думка має право на існування. Але це стосується досить вузьких сфер сайтобудування. Для абсолютної більшості завдань Joomla! – Вельми конкурентоздатна CMS зі своїми унікальними плюсами.

Мої сайти :

http://grushvica.rovno.ua

http://softnews.rovno.ua

http://pavluchenka.rovno.ua

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=95
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

2 коментарі до “Joomla!”

  1. Горіх сказав:

    А які приклади сайтів на Joomla ви можете привести.Бо я якраз планую створити сайт на цій платформі.

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress