Домени

*

Домен – це своєрідне ім’я Вашого web-сайту. Набравши це ім’я в браузері, користувач потрапить на Ваш web-сайт.

Доменне ім’я складається з назви і доменної зони.

 

Структура домену
Структура домену

Зони бувають міжнародні та національні (вказуть на певну країну). Національні, в свою чергу, поділяються по регіональній приналежності і по сфері діяльності. Всі міжнародні доменні імена відносяться до імен I рівня (зона складається з одного слова, наприклад, imya.com, imya.org, imya.net). Державні доменні імена можуть бути як I рівня, так і II чи III. Прикладом національного доменного імені I рівня можуть бути імена: imya.ua, imya.ru, imya.de і т.д.

Доменні імена, що визначають орієнтування web-ресурсу на певну географічну зону в межах країни, прийнято називати регіональними. Наприклад, сайт компанії по виробництву вікон, з доменним ім’ям vikno.kiev.ua, красномовно говорить про те, що офіс вищезгаданої компанії розміщений на території Києва чи Київскої області, а tusovka.vn.ua – це місце тусовки з переважною більшістю вінничан.

В залежності від тематики web-ресурсу і/або сфери зайнятості організації чи приватні особи можуть віддавати перевагу іменам в певних зонах. Наприклад, українська комерційна структура цілком логічно обере доменне імя в зоні *.com.ua, а університет, стіни якого розміщені в межах британських кордонів – *.gov.uk.

Вся ця класифікація і поділ доменних зон виникли давно, однак, в наш час – час стрімкого розвитку web-технологій і, зокрема, Інтернету – на логічну класифікацію практично не звертають увагу, а обирають ім’я в зоні, в якій воно ще не зайняте.

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=518
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

1 коментар до “Домени”

  1. […] я хочу перенести форум цього сайту, на окремий домен створивши новий проект під назвою “Вебмайстри […]

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress