Де брати теми?

*

Де брати теми?Всі хто мають відношення до сайтів, створюють їх, активно використовують потрібні теми, шаблони для них. Тому питання “Де брати теми?” все одно стає актуальним майже для всіх користувачів інтернету. Тому зараз я розповім де і як завантажити безкоштовні і без шкідливих кодів теми для ваших сайтів і блогів на WordPress.

Є два шляхи отримання теми:

1) Купити (Premium);

2) Завантажити безкоштовно (Free).

Як правило преміум теми є не дешевим задоволенням, вони коштують від 20 доларів. Їх можна придбати на сайті виробника або будь-якому інтернет-магазині тем. Ось наприклад UAtemplates.com.

Безкоштовних тем є дуже багато. В інтернеті є багато різних архівів з темами. Але не всі вони “чисті”. Дуже часто навіть і у безкоштовні теми вставляють закодовані посилання, які не завжди вдається видалити, а іноді  навіть знайти їх важко. Тому якщо ви нещодавно встановили собі нову тему, обов’язково перевірте її на наявність закодованого коду плагіном Theme Authenticity Checker.

А зараз я перерахую джерела де можна завантажити безкоштовно теми для сайту на WordPress.

1. На першому місті офіційний сайт WordPress, розділ з темами – http://wordpress.org/extend/themes/. Тут представлена величезна колекція тем які можна безкоштовно завантажити. Як правильно шукати теми на цьому сайті розповім у новій статті.

2. На другому – сайт з безкоштовними темами simplywp.net. Дуже хороші безкоштовні теми без шкідливих кодів.

3. Ну і третій сайт з темами DynamicWP який містить розділ з безкоштовними шаблонами.

Ось ці сайти я найчастіше використовую для завантаження і пошуку хороших тем. Якщо ви знаєте ще якісь сайти – пишіть в коментарях.

P.S.: Стаття написана за проханням Bachkur.

Постовий: Якщо ви шукаєте квартиру у Львові, то оголошення продажа квартир во Львове саме те що вам потрібно.

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=1850
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

4 коментарі до “Де брати теми?”

 1. maque сказав:

  Згадані платні шаблони, окрім усього іншого, мають ще й таку перевагу як безкоштовна і необмежена у часі технічна підтримка. Тобто якщо ви щось хочете відредагувати у безкоштовному шаблоні, то тут ви або сам на сам із проблемою, або звертаєтесь до друзів-знайомих. У випадку ж з преміум-шаблонами, є технічна підтримка (чат, телефон, е-пошта), яка зобов’язана вам допомогти з редагуванням шаблону.

  • SkripT сказав:

   В принципі так
   але я вважаю щоб створити наромальний шаблон скачати щук з 20 безплатних і схожиж один на одного і створити свій то тоді вийде дуже гарний а головне унікальний))

 2. Олександр сказав:

  А я рекомендую blogstyle.ru.
  Багато русифікованих тем – 10-20 штук хороших є!

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress