CMS Drupal

*

CMS Drupal

Система Управління Сайтом Drupal (від голландського druppel – «крапля») поширюється по безкоштовній ліцензії GPL і досить широко відома в світі. Вона має велику армію своїх прихильників та ентузіастів, які невпинно розширюють можливості цієї CMS і вдосконалюють вже створені розробки .. У травні 2009 року вийшов у світ реліз CMS Drupal з індексом 6,12. Крім MySQL система підтримує БД PostgreSQL та інші СУБД, засновані на бібліотеці PEAR.Система Управління Сайтом Drupal заснована на модульному принципі. Крім стандартних модулів, що входять до «комплект поставки» та забезпечують найбільш важливі функції роботи сайту, до Ваших послуг самі різноманітні додаткові модулі, що дозволяють вирішувати широке коло завдань. Цілком можливо, кількість і асортимент пропонованих безкоштовних розширень і поступається деяким іншим CMS, але дефіциту в необхідних модулях явно не спостерігається. Дуже важливим нюансом Drupal є многоструктурность, а також така «фіча», як підтримка загального облікового запису для Drupal-сайтів. Оригінально виглядає і можливість «кроссінга» сайтів (тобто, наприклад, можливість звернення різних сайтів до однієї базі користувачів). Дуже серйозно виглядає реалізація боротьби зі спамом.

Основою дизайну сайту, побудованого на Drupal, є так звані «теми». CMS Drupal дещо відійшла від чисто шаблонів принципу дизайну, натомість надаючи користувачеві движки «xtemplate» і «phptemplate» для XML і HTML + PHP відповідно. Мабуть, з цієї причини, безкоштовних рішень в Мережі так несподівано мало. У сучасних версіях Drupal підтримується і технологія Ajax.

У силу своїх деяких особливостей, управління сайтом в системі Drupal на перший погляд виглядає дещо незвичним і навіть, може бути, громіздким. Тим не менш, знайомство з системою не займе якогось надто вже великої кількості часу і будь-який більш-менш досвідчений адміністратор зможе впевнено працювати з CMS Drupal досить ефективно.

З локалізацією проекту, на жаль, є деякі труднощі. Незважаючи на зусилля досить великого російськомовного співтовариства прихильників Drupal, далеко не вся документація доступна російською мовою. Це тим більше прикро через те, що в англійській версії в Мережі вона викладена дуже докладно. Але це – не найстрашніше.

Не можна не згадати про «вузькому місці» Drupal, що полягає у високій навантаженні на сервер. І якщо для ресурсу з кількістю відвідувань менш 1000 в день цієї проблеми практично не існує, то для більш відвідуваних сайтів це стає серйозною перешкодою. Розробники знають про цю проблему і передбачили спеціальний механізм зниження навантаження, що відключає деякі блоки і модулі. Але, розуміючи, що це – не вихід, рекомендують плюс до всього ретельніше підходить до вибору хостингу і налаштувань.

Все про водосточные системы і як вибрати для себе найкращі водостоки.
Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=99
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress