CMS DataLife Engine

*

CMS DataLife Engine

Ви коли-небудь чули про систему керування контентом Datalife Engine? Напевно так, якщо хоча б раз зіштовхувалися з так званими варез-порталами (на цих порталах безкоштовно або нелегально поширюється різне ПО, фільми, музика), адже більшість таких порталів саме й побудовано саме на цій CMS.

Що собою представляє Datalife Engine?

Відповідно до визначення, опублікованого на офіційному сайті, система керування контентом Datalife Engine або, скорочено, DLE – це багатокористувальницький новинний движок, призначений для організації власних ЗМІ та блогів в Інтернеті. Також як і інші популярні движки, DLE написаний на PHP і в якості СУБД використовує MySQL. CMS DLE має потужну систему публікації, настроювання й редагування новин, висуває мінімальні вимоги до ресурсів сервера, дозволяє легко працювати з високовідвідуваними проектами.

Як почати роботу з Datalife Engine?

Для того, щоб почати роботу з DLE необхідно в першу чергу придбати його – адже це платна CMS. Версії, розповсюджувані безкоштовно, нелегальні і їхнє використання може нашкодити і майбутньому сайту, і його власникам.

Файли, що містяться на диску із придбаною системою, необхідно розпакувати. Якщо Ваш сайт уже розміщений на хостингу, то архів з DLE необхідно розпаковувати відразу в папку сайту, що знаходиться на сервері. При чому, для установки DLE веб-хостинг (або Ваш локальний сервер) повинен підтримувати PHP версії 5, мати достатній обсяг трафіка, наприклад, 200 Мб і дисковий простір не менше 20 Мб.

Якщо ж Ваш сайт поки перебуває на локальному комп’ютері, то Вам для роботи з DLE знадобиться попередньо встановити й настроїти програмне забезпечення – локальний сервер (наприклад, Apache). Використовуючи панель керування MySQL, необхідно створити базу даних для DLE так, щоб користувач MySQL мав усі права доступу до цієї бази. Далі, певним папкам необхідно призначити права доступу, а саме Templates, Uploads, Engine/Cache, Engine/Data і всім папкам, що містяться усередині них, права на запис – CHMOD 777. А всім файлам, що містяться у цих папках і інших вкладених – CHMOD 666.

Для того, щоб запустити програму установки DLE, необхідно запустити інтернет-браузер і в адресному рядку після вашого доменного імені ввести «install.php». Далі необхідно дотримуватися інструкцій програми установки й увести ім’я користувача бази даних і його пароль, які були призначені при створенні бази даних MySQL. Після установки потрібно обов’язково видалити з установчої директорії файл install.php і папку «upgrade», інакше вони при кожному запуску Вашого сайту будуть ініціювати установку DLE.

Для доступу до керування сайтом на DLE необхідно в рядку браузера прописати шлях «http://ім’я сайту/admin.php» – і Ви потрапите в адміністраторську панель.

Які можливості надає движок DLE?

Система керування контентом DLE для відвідувачів Вашого сайту надає наступні можливості:
реєстрація на сайті;
додавання коментарів;
зміна й видалення користувачами своїх власних коментарів;
можливість додавання новин з боку відвідувачів;
модерация новин;
статистика по конкретному користувачеві (включаючи рейтинг і профіль);
можливість завантаження фотографії в профілі користувача, можливість відновлення забутого пароля;
можливість редагування новини безпосередньо на сайті.

Для адміністраторів сайту система керування контентом DLE також надає широке коло можливостей. Адміністратори за допомогою DLE можуть на своєму сайті додавати, редагувати або видаляти новини, управляти обліковими записами користувачів, створювати необмежені групи користувачів з можливістю призначення їм різних прав доступу. Крім того для адміністраторів доступні можливості коректування часу, дати публікації, відключення календаря й архівів, відключення реєстрації відвідувачів. Робота із зображеннями в DLE також дуже зручна: можна накладати на зображення водяні знаки, можна завантажувати картинку для кожної конкретної новини. А оптимізацію, ремонт, створення резервної копії й відновлення бази даних можна здійснювати безпосередньо зі скрипта.

Технічні можливості Datalife Engine CMS значні. DLE має потужну систему безпеки, мінімально навантажує базу даних (до 5 запитів), використовує просунуту технологію Ajax, підтримує публікацію новин, автоматичний фільтр слів у коментарях, категорії й підкатегорії, огляд непрочитаних новин з моменту останнього відвідування сайту й багато чого іншого.

Перераховані можливості – далеко не повний список всіх корисних властивостей Datalife Engine. Установка й користування CMS DLE не вимагає глибоких пізнань мов веб-програмування – творці цієї системи максимально постаралися полегшити завдання створення повноцінного, функціонального сайту для простих користувачів Інтернет.

Найкращий спосіб привітати – музичні поздоровлення до будь-яких свят.
Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=215
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress