CMS Danneo


CMS Danneo

Система Управління Сайтом Danneo – продукт з «відкритим кодом», поширюваний за ліцензією GNU. Поточна версія CMS Danneo має індекс 0.5.3. і датована лютим 2009 року. Необхідно відзначити, що це – цілком і повністю російська розробка, причому, як прийнято, було говорити в недалекому минулому, «яка не поступається західним аналогам». Ця практично невагома програма (розмір архіву – близько 1,20 Мб) має, тим не менше, усіма можливостями, необхідними для створення повнофункціонального ресурсу та управлінням ім.Завантаживши дистрибутив базової конфігурації, ви отримуєте наступні передвстановлені компоненти системи:

* Управління новинами

* Управління статтями

* Керування файлами

* Управління посиланнями

* Управління опитуваннями

* Управління фотоматеріалами

* Управління статичними сторінками

* Банери

* Користувачі

* Розсилки

* FAQ

Список додаткових «Модів», Блоків та доповнення не такий широкий, як хотілося б, але система поступально розвивається і ми вправі очікувати подальшого розширення асортименту додатків.

Дизайн в CMS Danneo побудований на шаблонному принципі. Шаблонів власної розробки трохи, але, як і у всіх основних системах, побудованих на аналогічній концепції дизайну, в Danneo є можливість адаптації сторонніх HTML-шаблонів. Взагалі, система задумана як інструмент, яким може користуватися адміністратор, не сильно обтяжений поглибленими знаннями HTML або PHP.

Як вже зазначалося вище, CMS Danneo – цілком російська розробка і, як наслідок, ніяких проблем з локалізацією проекту або з документацією не може виникнути в принципі. До послуг користувачів офіційний сайт розробників з форумом підтримки і кілька сайтів та блогів прихильників цього проекту.


Постовий
Самые лучшие горящие туры на майские праздники 2011

 

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=90
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Рекомендовано прочитати:
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua
Created by black0wolf | Powered by WordPress