CMS WordPress

*

Аналіз CMS WordPress

WordPress – система керування контентом (CMS) з відкритим вихідним кодом, розповсюджувана безкоштовно. Написано цю систему на PHP, як система керування базами даних і використовує MySQL. Область застосування цього движка досить широка. За допомогою WordPress можна створювати персональні сайти, складні новинні ресурси або навіть інтернет-магазини. Однак справжнє покликання WordPress знайшов у сфері створення блогів.

Блог – це вид сайту, побудований за правилами, подібними до принципів ведення традиційних щоденників. Правда, на відміну від останніх, блоги публічні й передбачають сторонніх читачів. Тому кожний блогер (той, хто веде блог) намагається зробити своє творіння гарним, цікавим і корисним. У цьому йому й допомагає WordPress.
Чому ж WordPress так популярний у блогосфері?Щоб з’ясувати це, давайте проведемо невеликий аналіз цієї CMS. Отже, робота із системою WordPress починається з її установки на сайт. Якщо сайт уже розміщений на хостингу, то й сам архів з дистрибутивом WordPress необхідно розпаковувати відразу в папку сайту, що знаходиться на сервері. Якщо ж Ваш сайт поки що знаходиться на локальному комп’ютері, то Вам для роботи з WordPress знадобиться попередньо встановити і налаштувати програмне забезпечення – локальний сервер (наприклад, Apache) і СУБД (наприклад, MySQL) або вже готовий пакет, наприклад Denwer. При чому, для установки WordPress веб-хостинг (або Ваш локальний сервер) повинен підтримувати PHP версії 4.3 або вище та MySQL версії 4.0 або вище.

Використовуючи панель керування MySQL, необхідно створити базу даних для WordPress так, щоб користувач MySQL мав усі права доступу до цієї бази.

Далі потрібно перейменувати файл wp-config-sample.php в wp-config.php і внести в цей файл зміни – вписати свої ім’я користувача бази даних і пароль. Внести ці зміни можна двома шляхами. Перший – це відкрити файл wp-config.php за допомогою текстового редактора (наприклад, блокнота) і вручну прописати всі налаштування. Або ж другий спосіб – у рядку браузера прописати шлях до файлу wp-config.php, і дотримуватися інструкцій.

Для доступу до керування сайтом на WordPress необхідно в рядку браузера прописати шлях «http://ім’я сайту/ wp-login.php» – і Ви потрапите в адміністраторську панель.

Що представляє собою адміністраторська панель WordPress?

Адміністраторська панель WordPress – це спеціальна панель керування, що містить кілька розділів.

Розділ «Написати» дозволяє створювати новий запис або окрему сторінку. Цей запис можна опублікувати відразу або ж зберегти й опублікувати пізніше.

У розділі «Керування» можна переглянути, змінити або видалити створені записи, сторінки або рубрики, а також працювати з коментарями відвідувачів.

Розділ «Посилання» дозволяє управляти посиланнями, які містяться на головній сторінці. Посилання в цьому розділі можна додавати, видаляти, змінювати, додавати опис, створювати розділи посилань.

Якщо Ви хочете відредагувати зовнішній вигляд шаблона сайту – заходьте в розділ «Зовнішній вигляд». У цьому розділі Ви можете скористатися «Редактором тем». А якщо Ви хочете встановити готову тему оформлення, то Ви можете скопіювати файли теми в директорію wp-content/themes і в підрозділі «Теми» вибрати скопійовану тему.

Розділ «Плагіни» дозволяє встановлювати в WordPress плагіни – додаткові файли, що додають функціональність. Для установки плагіна необхідно просто скопіювати його файл у папку wp-content/plugins.

У розділі «Користувачі» адміністратор сайту може управляти обліковими записами користувачів сайту: додавати нових користувачів, авторів, змінювати їхні дані або видаляти облікові записи.

У розділі «Настроювання» можна виконувати всілякі настроювання системи WordPress. У цьому розділі можна настроїти рівень доступу користувачів, настроїти дії системи у відповідь на дії відвідувачів, створити назву та опис блога, розташування директорій і багато чого іншого.

Які переваги движка WordPress?

Система керування контентом WordPress має кілька переваг:
вона дозволяє здійснювати миттєву публікацію записів;
вона забезпечує керування сторінками;
вона надає можливість захисту паролем сторінок і постів;
в WordPress інтегрована стрічка дружніх блогів;
встановлений захист від спаму в коментарях;
вона проста в установці, її легко оновити або модифікувати;
її можна адмініструвати декількома авторами;
в WordPress використовуються PHP і MySQL;
вона безкоштовна.

І, нарешті, головна перевага WordPress полягає в тому, що освоїти її неважко – не потрібні глибокі пізнання в сфері веб-програмування або html-верстки, тому CMS WordPress ідеально підходить для тих, хто тільки починає освоювати премудрощі веб-дизайну.

Мої сайти:

http://pingvinu.rv.ua

http://thewebsite.in.ua

http://posteru.org.ua

Незвичайні і стильні диваны еврокнижка за приємними цінами.

Коротке посиланя → http://thewebsite.in.ua/?p=40
Тисни на посилання та Ctrl+C
Сподобалась стаття? Підпишись на оновлення блогу по RSSRSS, RSS emailEmail чи twittertwitter!
Ви можете залишити коментар, чи trackback на ваш сайт.

Залишити коментар

*

Копіювання матеріалів дозволене при умові клікабельного посилання на TheWebSite.in.ua \ Як створити сайт з нуля?
Powered by WordPress